NAŠE MAGICKÉ SKUTKY

Sme mladá reklamná agentúra, ktorá pred slovami ako brand,
marketing či content nestrčí hlavu do piesku.

Duálna akadémie - príbeh hrdinov

Jedna škola, sedem odborov, stovky hrdinov – aj to je Duálna akadémia, ktorej žiaci sú stopercentne pripravení uplatniť sa na pracovnom trhu. A my sme práve pre ňu pripravili tú najlepšiu vizuálnu kampaň.�

Viac si o kampani môžete prečítať v našom blogu - https://www.heroesagency.sk/blog/dualna-akademia-pribeh-hrdinov-referencia

Elekos, redizajn webovej stránky

Redizajn stránky pre spoločnosť Elekos - Organizácia zodpovednosti výrobcov. Funkčná stránka plná ľahko dostupných informácií je základ dobrej firmy. Bolo však načase ju trocha zmodernizovať.

Ďakujeme za dôveru a tešíme sa z úspešnej spolupráce.

Arma pizza - Bratislava

Logo Arma Pizza vychádza z jasného predmetu podnikania, t.j. z gastro činnosti, ktorou je výroba pizze a jej rozvoz.
Logo je vyobrazené ako plátok pizze, prepojené s historickým názvom Arma, ktoré sa používalo v minulosti na označovanie bufetov vo vojenských kasárňach. Pizzeria sídli v areáli Ministerstva obrany SR, preto je možné vidieť v logu vyobrazenie druhotného útvaru, ktorým je znak vojenských hodností využívaných po celom svete.Kombinácia tmavých farieb v spojení zlatej farby loga odzrkadľuje farbu hodnosti a evokuje luxus. Celá komunikácia pizzerie,
či už online alebo offline, sa kvôli lepšej a jednoduchšej identifikácií bude niesť v rovnakej farebnosti. Názov Arma je jednoduchý a zapamätateľný, k čomu napomáha aj zvolený ľahko čitateľný a nekomplikovaný font.

Celoslovenská reklamná kampaň pre Trenčín Región

Táto reklamná kampaň bola pre nás špeciálna, pretože sme zastrešovali nielen online, ale aj offline prostredie. Naša práca začala vymyslením claimu kampane, pokračovala grafickými podkladami, nákupom mediálneho priestoru a spustením mesačnej kampane. Jej cieľom bolo podporiť dobrú vec - návštevnosť regiónu Trenčín a Východnej Moravy. Veľmi si ceníme túto spoloprácu, ktorá bola od začiatku fantastická, o čom svedčí úspech reklamy na sociálnych sieťach, Google, v rádiu, v printe, na billboardoch i na citylightoch.

Goldfish Vám neprinesie iba šťastie, ale aj skvelú kávu

Branding je zásadný pre každého klienta bez ohľadu na to, aký tovar či službu ponúka. Goldfish sa nám podarilo odlíšiť od ostatných, hoci nové rybky to majú v rybníku vždy ťažšie. Je pre nás veľkým zadosťučinením držať v rukách lahodnú kávu v poháriku s logom, ktoré sme len pár týždňov predtým stvorili a tešíme sa z každého nového úspechu tohto ambiciózneho projektu.

Kus Koláča - jednoducho sladká spolupráca

Branding je zásadný pre každého klienta bez ohľadu na to, aký tovar či službu ponúka. Goldfish sa nám podarilo odlíšiť od ostatných, hoci nové rybky to majú v rybníku vždy ťažšie. Je pre nás veľkým zadosťučinením držať v rukách lahodnú kávu v poháriku s logom, ktoré sme len pár týždňov predtým stvorili a tešíme sa z každého nového úspechu tohto ambiciózneho projektu.

Red Fawn - Trnavská pražiareň kávy

Brand sa robí omnoho ľahšie pokiaľ klient vie čo chce. A mladý pražiar, s ktorým sme spolupracovali, mal veľmi jasné predstavy. Keď sa k tomu pridali naše návrhy a pripomienky, vzniklo osobité logo, ktoré dnes môžete vidieť na balíčkoch výberovej kávy Red Fawn. Tie okrem obsahu i loga zaujmú aj svojím unikátnym tvarom. Je skvelé, keď si klient uvedomuje, že nepredáva len obsah, ale i forma.

Vantage Pools - DISCOVER THE NEW WORLD

Výrobca keramických bazénov Compass pools nám zveril neľahkú úlohu. Postarali sme sa o vytvorenie claimu a pohrali sme sa aj s viacerými návrhmi loga pre zahraničný trh. Spoločnosť má premyslený koncept postavený na pevných základoch, takže úspech bol zaručený. Vydali sme zo seba maximum a obstáli i v tejto skúške.

Z Malého Ríma - Trnavské divadlo

Divadlo. Opäť niečo iné, unikátne, s čím sme sa dovtedy nestretli. Základnou myšlienkou bolo odprezentovať novinku, ktorá však má ambíciu fungovať roky. Chceli sme, aby už z loga bolo jasné, že ide o poctu umeniu. Silueta Trnavy v logu korešponduje s názvom divadla – Z malého Ríma. Pretože aj ochotnícke divadlo môže byť kvalitné a môže konkurovať tomu profesionálnemu. Nielen hereckými výkonmi, ale aj svojím brandom.

Kafíčko - moderná kaviareň priamo v srdci Bratislavy

Tentokrát sme kávový segment poňali inak. Kreatívne, ale viac správcovsky. Starali sme sa o sociálne siete, tvorili sme chytľavý content, fotili vlastné a originálne fotografie pre príspevky a dodávali im potrebnú autentickosť. Presne takú, ktorá by u žiadneho klienta nemala chýbať. Takú, ktorá priblíži každému prostredie a jedinečnosť vlastného podniku. Nechceli sme používať obrázky z fotobanky, stavili sme na originál doplnený o content, ktorý nebavil len fanúšikov stránky, ale aj nás pri jeho vytváraní.

U Vážky - Urobme našu planétu bezobalovou a lepšou

Aktuálne pracujeme na zabehnutom a veľmi peknom projekte. Ide o e-shop pre ekologický bezobalový obchod U vážky, ktorý môžete nájsť v bratislavskom Fresh Markete. Počas práce si uvedomujeme, ako sa dajú marketingom robiť veci meniace chápanie ľudí a pomáhajúce našej planéte. Napriek všetkým komplikáciám, náročnosti a mnohým zmenám sa pri jeho vytváraní cítime takmer vznešene. Snažíme sa naplniť predstavu nášho klienta do bodky a tešíme sa na výsledok.

S nami Vaša reklama obletí celý svet

V dnešnej digitálnej dobe vieme správne cielenými kampaňami zabezpečiť dosah obrovských rozmerov. Dokážeme osloviť potenciálnych zákazníkov z celého sveta a každej generácie. Avšak aj digitálny svet má svoje hranice. Stále veríme aj v silu offline sveta a preto sa nebojíme Váš nápad dostať do povedomia pomocou billboardov, citylightov, novín a rádiových spotov.

Postaráme sa o Vašu reklamu a získame pre Vás tých správnych hrdinských zakázníkov.