Ahojte, som Elvis!

Written by
Elvis

Ahojte, som Elvis!

Written by
Elvis

Ahojte, som Elvis!

Autor
Elvis
Ahojte priatelia, moje meno je Elvis a som viac ako len maskot našej agentúry.

Možno ste už videli moje fotografie na našich sociálnych sieťach alebo na našom webe. Určite však o mne neviete všetko. Dovoľte mi preto predstaviť sa. 🐶

Aj keď som len niečo vyše roka na svete, už mám veľmi dôležitú prácu a funkciu v reklamnej agentúre Heroes. Môj pán tvrdí, že moja tvár predáva. Neviem, či je to pravda alebo nie. Ja si myslím, že mám úplne obyčajnú tvár. Ale viete, čo mi jedného dňa vyviedol? Navliekol ma do žltého plášťa a postavil pred objektív. Vtedy som si myslel, že je to len nejaká hra a vôbec som tomu nerozumel, veď som mal len zopár mesiacov. No práve vďaka tejto prvej fotografii vzniklo logo našej malej reklamnej agentúry.

Ako dni plynuli, z fotenia sa stala pravidelná rutina. Ževraj som hlavou celej operácie a tak musím pri každom väčšom sviatku ukazovať svoju rozkošnú tvár na takmer každej fotografii. Nevadí, som za to dobre platený piškótkami a môj honorár je stále vyšší a vyšší!

Vďaka tejto práci nie je môj život všedný. Dostal som sa na rôzne zaujímavé miesta a stretol mnoho inšpiratívnych ľudí a ich havkáčov. Pomohol som vytvoriť nielen vizuálnu identitu samotnej agentúry, ale v podstate aj mnoho iného, keďže vraj svojím správaním dokážem často zdvihnúť morálku celého tímu.

Neviem presne o čom hovoria, ja len tak pobehujem a snažím sa robiť ľudí šťastnými svojou veselou povahou. Je pravda, že sem-tam na mňa aj nakričia, najmä keď presuniem niečo zo stola do svojho peliešku, ale na to sa vždy rýchlo zabudne. Tých krajších chvíľ je totiž omnoho viac.

Verím, že v najbližších rokoch spoznám veľa skvelých ľudí, z ktorých sa stanú naši klienti či dokonca priatelia a ja s mojou agentúrou pre nich budeme môcť tvoriť veľké veci. HAF! 🐕